Kontaktai

UAB “TECHCOM”

Kalvarijos g.-28D, Kaunas, LT-46345Tel. 
Tel.: 8 37 711315
Faksas: 8 37 711315

El. paštas: rolandas@techcom.lt





DIREKTORIUS
Rolandas Kymantas
Tel. +370 659 39006

El. paštas: rolandas@techcom.lt


Direktorius Komercijai
Edvinas Kymantas
Tel. +370 616 31310

El. paštas:edvinas@techcom.lt
PROJEKTŲ VADOVAS (apsaugos, vaizdo stebėjimo ir priešgaisrinės sistemos)
Gediminas Danelius
Tel. +370 678 11211

El. paštas: gediminas@techcom.lt
PROJEKTŲ VADOVAS (šildymas, katilinės, šilumos punktai, vandentiekis, nuotekos)
Aleksandras Fiodorovas
Tel. +370 678 11211

El. paštas: aleksandras@techcom.lt
   
PROJEKTŲ VADOVAS (elektrotechnika)
Jevgeniv Smirnov
Tel. +370 620 69098

 
PROJEKTUOTOJAS (elektrotechnika)
Jonas Mieldažys
Tel. +370 659 29083

El. paštas: jonas@techcom.lt
BUHALTERIJA
Sigita Kymantienė
Sigita@techcom.lt
Tel. 8-37-711315